Özel Direksiyon Dersi

Ehliyetiniz olup uzun süredir araç kullanmıyor olabilirsiniz. Trafikte araç kullanmaya cesaret edemiyor olabilir ve şehir içinde park ederken sorun yaşıyor olabilirsiniz..

Firmamız sizlerin bu sorunlarını çözmek için özel direksiyon dersi hizmeti vermektedir. Kurumumuzdaki direksiyon eğitimi hocalarımız 15+ senedir direksiyon öğretmenliği yapmakta, birikim ve tecrübeleriyle en kısa zamanda trafiğe çıkma korkunuzu aşmanızı sağlamak için çalışmaktadırlar.

Ders alacak adaylar istediği yerden araçla alınır, ders bitiminde istedikleri noktaya bırakılır.

Adaylarımız evden alınıp, evlerine bırakılmaktadır.

Sürücü kursumuz bünyesindeki araçlar ile ders yapılacağından araçlarımız güvenlik donanımlı çift pedal sistemli araçlardır.

Böylelikle olası bir kaza yada olumsuzluk durumu minimum duruma inmektedir.

Otomatik ve Manuel Vites araç seçeneklerimiz mevcuttur.

Yakıt, hasar, arıza v.b. gibi durumlar firmamımıza aittir.

İstanbul Ataşehir Özel Direksiyon Dersleri’nde İstanbul’un En Köklü Sürücü Kursu – Ataşehir Sürücü Kursu

Telefonlarımız: +90 (216) 472 86 11   –   +90 (507) 259 65 83

Çalışma Saatlerimiz : 08:00 – 20:00

OTOMATİK VİTES FARKI

OTOMATİK VİTES FARKI

Eve giderken, okula giderken, çocuğunuzu okula bırakırken.. Otomatik vites kullandığınız araç ile trafiğe çıkmakta zorlanıyor musunuz ? Bizler sizlerin akıcı trafiğe çok daha kolay ve rahat çıkması için varız. Özel ders eğitimi sonrasında akıcı trafikte çok rahat seyir edebiliyor olacaksınız..

Bize Ulaşın
MANUEL VİTES ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

MANUEL VİTES ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

Eve giderken, okula giderken, çocuğunuzu okula bırakırken.. Manuel vites kullandığınız araç ile trafiğe çıkmakta zorlanıyor musunuz ? Bizler sizlerin akıcı trafiğe çok daha kolay ve rahat çıkması için varız. Özel ders eğitimi sonrasında akıcı trafikte çok rahat seyir edebiliyor olacaksınız..

Bize Ulaşın
KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız. Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız. Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız. Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız. Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız. Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız. Müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

Bize Ulaşın
2021 | Batı Ataşehir Sürücü Kursu